Tag: hoteli

Qytetarët fitojnë çështjen në gjykatë, prishen katet e larta të hotelit...

Një hotel me pesë yje eshte urdhëruar të prishë dy katet e tij të larta, në një vendim historik të përshëndetur nga banorët e...

Qeveria pagoi Avdylajt për të strehuar familjet në hotelin e tyre

Ndërsa vëllezërit Avdylaj ishin në burg me akuza të rënda për trafik droge dhe grup të organizuar kriminal, qeveria paguante hotelin e tyre për...

Ndërroi 3 dhoma në hotelin luksoz në Tiranë, amerikania alarmon Ambasadën...

Një shtetase amerikane ka kaluar nëpërmjet një situate aspak të mirë përgjatë mesit të muajit dhjetor. Gjithçka ka nisur me përpjekjen e saj për...

PD me banorët e Thumanës në prag të grevës së urisë/Bardhi:...

Ata kanë paralajmëruar nisjen e një greve urie për të kundërshtuar nxjerrjen jashtë strehimit pa u siguruar më parë kushtet minimale. Sipas një vendimi...

VIDEO/PD takim me banorët e Thumanës, nis greva pas vendimit të...

Sekretari i pergjithshem i PD, Gazment Bardhi dhe ish deputetët Albana Vokshi, Lindita Metaliaj dhe Gent Strazimiri kane zhvilluar nje takim me banoret e...

VIDEO/Nxirret i gjallë 33-vjeçari nga rrënojat e hotelit në Durrës, momentet...

Pamjet e shpëtimit të 33 vjeçarit Adriatik Bode, i cili mbeti i bllokuar në rrënojat e hotel ‘Mira Mare’ në Durrës janë postuar në...

Hoteli i shembur në Durrës, djali i pronarit gjallë, po nxirret...

Hotel Palma ishte hoteli i parë dhe ndertesa e pare e cila u shemb nga tërmeti 6 ballësh në vend. Por, fatkeqesisht ne rrenoja mbetën...

PD zbulon mashtrimin me hotelin në Barcelonë: Ku i gjeti paratë...

Nga selia blu, ish-deputetja Dhurata Cupi ka folur rreth denoncimit që më herët PD bëri lidhur me faturat e shtrenjta të hotelit ku u...

FOTO/”900 Euro nata”, Zhupa tregon ligjin: Super skandali Mazniku! Prokuroria të...

Zëdhësja e PD-së, Ina Zhupa është ndalur tek rasti i faturës së çmendur për një natë në hotel në Barcelonë, që i përkiste zv.kryetarit...

Sekuestrohet hoteli me vlerë 500 mijë euro në Himarë, policia...

Policia e Shtetit në bashkëpunim me prokurorinë kanë vënë nën sekuestro një hotel në ndërtim në zonën e Himarës. Lajmin e ka bërë me dije...