FOTO/Dëmtohet dhe banesa e gazetarit të njohur, dalin tullat pas krisjeve të murit

Ndaje

Mes banesave të dëmtuara nga tërmeti i fortë që tronditi Shqipërinë një ditë më parë është edhe ajo e Bashkim Hoxhës, gazetarit të emisionit të mëngjesit në News24.

Në pallatin ku banon gazetari Hoxha janë shkaktuar dëme serioze. Ai ka postuar sot në Facebook foton e dëmeve që la pas tërmeti 6.4 ballë i 26 nëntorit, ku duket se suvaja është rrëzuar dhe kanë dalë tullat e pallatit.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje