VIDEO/ Hedhesit e ujit ne fushe te Air Albania lagin tifozet

Ndaje

Gafë me sistemin e vaditjes në lagien e fushës. Dy nga hedhëset e ujit, janë shumë afër me tifozët, dhe lagin ata që gjenden në tribunën pas porte.

Nderkohe në stadium ka edhe kamarierë që shesin ushqim dhe pije në tribunat e “Air Albania”.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje