Tifozet ne kor te Air Albania: Rama ik!

Ndaje

Tifozet kane shperthyer kunder Kryeministrit Rama sapo ai eshte vendosur ne tribunen kryesore te stadiumit.

Rama shoqerohej me te shoqen Linden dhe te birin, Zaho. Rama eshte investuar gjate ne lodhje menoublicitetin e stadiumit.

Ish kryeministri Berisha e ka konsideruar nje investim ne te zexe, duke i thirrur Ndermarrja Tregtare e vellezerve Xibraka.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje