FOTO/Me djalin e vogël në krahë, largohet nga Shqipëria Marsida Qatja

Ndaje

Personazhi që bëri lëmsh mediat dhe vetë Policinë me Prokurorinëm Marsida Qatja, është larguar nga Shqipëria.

Ka qënë vetë Marsida e cila ka postuar një foto në rrjetet e saj sociale bashkë me një prej tre fëmijëve të saj. Marsida shkruan se është nisur për në Gjermani, aty ku i ndodhet edhe bashkëshorti, i cili po vuan dënimin e tij

Krahas fotos, Marsida njofton se është nisur drejt aeroportit të Hiedelberg në Gjermani, ndërsa shkruan edhe: Mirupafshim!
Kujtojmë se Marsida u thirr disa herë në Prokurori per shkak të dëshmive kontradiktore, teksa me herët deklaronte se kishte marrë një shumë të madhe parash për të mbyllur gojën. Krimi në shtëpinë e saj, ku vdiq Dritan haxholli së fundmi u dyshua se ishte kryer për motive të larjeve të hesapeve të drogës, ndërsa Bledar Toçi ka tani dhe akuzën e shitjes së lëndeve narkotike.
//DRONI.al/
loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje