Tragjike në Fier/ Gjimnazisti humb jetën në mënyrë të papritur

Ndaje

Një ngjarje rëndë ka ndodhur në fshatin Cakran të Fierit, ku një nxënës ka humbur jetën.

Gresildo Beqaj ka ndërruar jetë në mënyrë të papritur. Beqaj ishte nxënës i klasës së 11-të në gjimnazin ‘Mustafa Hoxha’.

Ndërsa ditën e sotme, shokët dhe shoqet e Griseldos kanë vendosur një tufë me lule në bankën ku ulej ai.

Në faqen e gjimnazit në Facebook, është publikuar fotoja  e luleve, me mbishkrimin:

Dhimbje dhe lot sot ne gjimnazin ‘Mustafa Hoxha’ Cakran. U nda nga jeta ne mënyre te papritur nxenesi i klases se 11 Gresildo Beqaj. Gresildo, djali i qete, fjalepak, i dashur me buzeqeshje rrezellitese do tu mungoje shokeve, mesuesve dhe familjes.

U PREHTE NE PAQE!

GRESILDO DO TE JETE GJITHMONE NE ZEMRAT TONA

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje