Rama i sëmurë? Lajmin e konfirmon presidenti i …

Ndaje

Ishte planifikuar të mbante një fjalim në 20 vjetorin e AADF në Pallatin e Kongreseve, por ka munguar me argumentin se është sëmurë.

Kryeministri Edi Rama nuk është ndjerë mirë gjatë kësaj pasditeje dhe për këtë qëllim ka njoftuar se nuk do të jetë i pranishëm në aktivitet.

Lajmin e ka dhënë vetë Presidenti i AADF Granof.

“Edi Rama nuk vjen sepse nuk ndjehet mirë me shëndet. Ai do mbante edhe një fjalim” tha Presidenti Granof.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje