FOTO/”Çmendet” Ibrahimoviç, i dhuron vetes për 38-vjetor Ferrarin super të shtrenjtë

Ndaje

Eshtë 38 vjeç, por në fushën e lojës duket më i ri dhe nuk dorëzohet lehtë. Zlatan Ibrahimoviç gjithmonë gjen vend në media, pas veprave te tij të pazakonta, që nuk i ngjajnë një futbollisti normal.

Edhe për ditëlindjen e tij, të 38 vjetorit, futbollisti i famshëm i LA Galaxy i ka dhuruar vetes një Ferrari Monza SP2 Limited Edition, me vlerë 1.5 milion euro.

’Happy Birthday Zlatan’, ka shkruar suedezi në profilin e tij në Instagram, duke postuar një foto të ‘xhevahirit’ të tij të ri me katër rrota. Një model vërtetë ekskluziv, sepse në botë ekzistojnë vetëm 499 ekzemplarë të tillë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje