FOTO/Gruaja tenton të varë veten në pemë te liqeni artificial, policia ndërhyn në kohë

0Shares
0

Një ngjarje e rëndë është parandaluar ditën e sotme duke shpëtuar një jetë. Bëhet fjalë për një grua rreth të 60-ave e cila ka tentuar të varë veten sot tek Liqeni Artificial, por është shpëtuar në kohë nga policia Bashkiake.

Punonjësit e policisë Bashkiake në patrullimin e tyre të zakonshëm kanë shquar veprimin e gruas dhe menjëherë i kanë dhënë asaj ndihmën e shpejtë.

Më pas është lajmëruar policia e Shtetit dhe ambulanca e cila e ka transportuar gruan për një ndihmë më të specializuar në spital. Nuk dihen arsyet që e shtynë gruan drejt aktit ekstrem.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje