Tag: parandalohet

Sherri degradon deri tek përdorimi i thikës, vjehrri tenton të vrasë...

Policia ka parandaluar nje krim ne familje. Sipas burimeve, burri ka tentuar të vrasë me thikë dhëndrin e tij, por arrestohet në flagrancë. Sekuestrohet arma...

LAJM I FUNDIT/Adoleshentët kapen duke vjedhur shkollën në Durrës, policia iu...

Ndërhyrja në kohë e Policisë ka parandaluar vjedhjen në një shkollë. Burime zyrtare saqarojne se jane vene në pranga 3 shtetas, autorë të dyshuar...

LAJM I FUNDIT/Parandalohet krimi i rëndë mes fqinjëve në Golem, sekuestrohen...

Ndërhyrja në kohë e Policisë ka parandaluar  përshkallëzimin e një konflikti të ashpër për motive pronësie, mes dy familjeve, në Golem të Kavajës. Vihet në...

DETAJE/Policia i paraprin planeve të 20-vjeçarit, me armë në çantë të...

Policia parandalon vjedhjen me armë të një marketi. Policia ka marrë informacion në rrugë operative se në Laknas, një shtetas 20-vjeçar qarkullonte në orët...

VIDEO/Merr armën të vrasë vëllanë, si u parandalua krimi në Tiranë,...

Policia ne Tirane ka parandaluar ne kohe një ngjarje të rëndë kriminale. Sekuestrohen dy armë zjarri. Vihet në pranga 32 vjeçari. Pas njoftimit të marrë...

DETAJE/Do qëllonte me çifte, parandalohet krimi i rëndë në Ndroq, prona...

Forcat e policise parandalojnë një ngjarje të rëndë kriminale për motive pronësie. Marrja në kohë e informacionit parandaloi përshkallëzimin e një konflikti mes disa...

FOTO/Sherr dhe ndjekje me armë në rrugën e “Dibrës”, ndërhyn policia,...

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr.4 kane parandaluar një ngjarje të rëndë kriminale. Ne pranga eshte vene shtetasi L. M., 22 vjeç, banues në...

VIDEO/Si u parandalua sherri me armë në Durrës, 2 në pranga,...

Një ngjarje e rende eshte parandaluar në Durrës. Sipas burimeve, një sherr me armë zjarri mes disa personave ndodhi në Durrës. Ngjarja ka ndodhur...

FOTO/Gruaja tenton të varë veten në pemë te liqeni artificial, policia...

Një ngjarje e rëndë është parandaluar ditën e sotme duke shpëtuar një jetë. Bëhet fjalë për një grua rreth të 60-ave e cila ka...

FOTO/Ishte gati për të vrarë bashkëshorten, policia ndërhyn në kohë, parandalohet...

Policia ka parandaluar një ngjarje të rëndë kriminale në familje. Burime zyrtare nga policia informojnë se një burrë ka kanosur me armë dhe ka...