Tag: parandalohet

Sherr mes burrit dhe gruas në Kamzë, parandalohet krimi, sekuestrohen armët

Fatmiresisht, eshte parandaluar një ngjarje të rëndë kriminale brenda familjes. Policia njofton se ka bere te mundur parandalimin e nje konflikti mes një çifti. "Marrja...

DETAJE/Parandalohet krimi në Kamzë, dy të rinjtë kishin planifikuar vrasjen me...

Ndërhyrja në kohë e policisë ka parandaluar një skenar të mundshëm vrasjese në Tiranë. Burime zyrtare bëjnë me dije se janë arrestuar dy persona të...

FOTO/Parandalohet sherri në Elbasan, klienti qëllon me armë në lokal

Policia e Elbasanit ka mundur të parandalojë në kohë gjatë natës së kaluar një konflikt ku janë përdorur dhe armët e zjarrit. Mësohet se sherri...