“Merruni me zhdukjen e drogës në kontinierë”, Vasili acarohet: Të sëmurë psikikë, na i shpifët

Raporti paraprak i Venecias ka ndarë në dy kahë politikanët, të cilët sigurisht i japin interpretimin që iu volet më shumë totalisht sipas bindjes së tyre. Por, drafti nuk i ka dhene asnjërës palë të drejtë, çka lë ven që të intepretohet sipas situatës.

Ish-deputeti i  LSI Petrit Vasili është acaruar nga kjo gjë dhe ka shpërthyer në sulme ndaj mazhorancës, e cila e ktheu totalisht në krahë të vetë raportin e Venecias.

Të dashur idiotë! Boll u përdrodhët dhe boll u përvodhët. Merruni me zhdukjen e kokainës nga kontenierët, se nuk ju ndihmon dot Venecia. Në asnjë rast Venecia, o idiotë, nuk ka thënë gjëkundi që Presidenti ka bërë shkelje(violation) të Kushtetutës apo afateve kushtetuese.

Mësoni si shqipërohet “exeedings”, o të sëmurë psikikë, se na e shpifët me shkollëpakësinë tuaj”,-shkruan Vasili.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje