LAJMI I FUNDIT/ Perleshje me arme zjarri ne Lac

0Shares
0

Besoehet se nje perleshje me arme zjarri ka ndodhur ne Lac.

Dy persona te plagosur me arme zjarri kane mberritur ne spitalin e Traumes ne Tirane. Policia sapo ka nisur te mbledhe te dhena rreth ngjarjes.

Nderkohe nje burim tjeter flet se ngjarja ka ndodhur ne Nikel te Fushe Krujes.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje