Kërcimi i çuditshëm i peshqve në Durrës pak pas tërmetit

Ndaje

Lëkundjet e tokës në vend nuk kanë shkaktuar panik vetëm tek njerëzit por jo vetëm…

“JOQ” ka publikuar një video të çuditshme, e cila tregon aktivitetin e peshqëve në Manëz menjëherë pas tërmetit.

“Çmenden” peshqit, pamje të pazakonta filmohen në Manëz on Vidnews.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje