FOTO/E bija çmend rrjetin me pozat provokuese, ish-deputetja: Fotot ia bëj unë, kam besim tek Ada

Ndaje

Vajza e ish-deputetes Albina Deda, Ada Deda, gjithmonë ka rrëmbyer vëmendjen e mediave, për shkak të formave të saj trupore dhe bukurisë që e karakterizon. Asnjëherë më parë, ish-deputetja nuk kishte folur mbi pozat provokuese të vajzës, por ne një intervistë ajio ka rrëfyer diçka më shumë.

E ftuar në emisionin “Rudina”, ish deputetja tha se fillimisht nuk ndihej mirë na lajmet që lexonte nëpër portale për të bijën, por shtoi se ka besim tek Ada. Ajo theksoi se ku janë me pushime, është ajo vetë që ja bën fotot.Deda na ka treguar se  shpreson se Ada të jetë më vonë një ndër gazetaret më të mira  në vend.

Fotot provokuese të vajzës i kam toleruar, por kam besim tek Ada. Duke qenë se edhe vetë kam qenë pjesë e ngacmimeve të medieve i kam marrë këto ngacmime si komerçializim të medias. Fillimisht kur shikoja portalet që shkruanin nuk ndihesha mirë, por kur vinte Ada e kaloja. Nuk i kam thënë asnjëherë që të ndalojë së bëri foto, madje kur shkojmë me pushime jam unë ajo që i bëj foto. Gazetaria dhe moda shkrihen mirë bashkë dhe në të ardhmen shpresoj që Ada të jetë një ndër gazetaret më të mira në vend. Kur të jetë profesionalisht e realizuar mund ti futet edhe politikës”, tha Albina Deda.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje