Surprizat e motit, ja si do të vijojnë temperaturat në muajin shtator

Me gjithë luhatjen e kushteve të motit, shtatori do të jetë një muaj shumë më i ngrohtë se një fillim-vjeshte.

Ditët e para të shtatorit sjellin luhatje të kushteve të motit. Megjithëse temperaturat vijojnë të larta, do të ketë edhe rrebeshe afatshkurtra shiu.

Stina e verës zgjatet edhe në hyrje të vjeshtës, pasi pritet që temperaturat në gjysmën e parë të shtatorit të ngjiten mbi 30°C.
Temperaturat do të ulen vetëm gjatë ditëve me reshje, ditë të cilat do të jenë të pakta në gjysmën e parë të shtatorit.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje