Krujë/ Zjarr i madh , dyshohet i qëllimshëm

0Shares
0
foto ilustuese

Një sipërfaqe me pisha është përfshirë nga flakët në fshatin Zgërdhesh të Krujës.

Zjarri në këtë fshat dyshohet se është i qëllimshëm.

Sipërfaqja e përfshirë nga zjarri deri tani është rreth 4 hektarë.

Për shkak të terrenit, ndërhyrja e zjarrfikëseve, e vështirë

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje