Tag: kruje

E FUNDIT/Nuk iu bind urdhrit për të ndaluar, i riu aksidenton...

Nje 32-vjeçar aksidentoi punonjësin e Policisë dhe u largua nga vendngjarja. Sipas burimeve, ky i fundit ishte shpallur ne kerkim 32-vjeçari që drejtonte mjetin, person...

EMRI/Gjenden 203 kg kanabis në Fushë-Krujë, një i arrestuar

Në kudër të operacionit të gjerë të zhvilluar nga Renea, policia dhe FNSH është arrestuar një 59-vjeçar, i cili u kap  me 203 kilogramë...

Rrëzohet nga skela, vdes në vend 28-vjeçari

Një 28-vjeçar ka humbur jetën pasi është rrëzuar aksidentalisht nga skela. Ngjarja ka ndodhur në Krastë të Fushë-Krujës. Policia bën me dije se në banesën...

Vetëplagoset me çifte i moshuari në Krujë

Një i moshuar ka plagosur veten më çifte në Krujë. Sipas policisë, më datë 02.09.2020, rreth orës 08:10, dyshohet se është vetëplagosur me çifte...

Arrestohet një 50-vjeçar, droni i zbulon parcelën e madhe me drogë

Një 50-vjeçar nga fshati Memaliaj u arrestua për kultivimin e bimëve narkotike. Burime nga Komisariati i Policisë së Tepelenës konfirmojnë zhvillimin e një operacioni me...

DETAJE/Ngacmim seksual, dhunë dhe sherre, arrestime të tjera në Durrës

Nderkaq, policia ne qarkun e Durresit, ka kryer disa arrestime dhe procedime, duke dhene dhe detajet. Mesohet se jane proceduar penalisht 2 shtetas, për veprën...

Aksident masiv në Krujë, plagosen disa persona

Një aksident ka ndodhur pas mesnate në Krujë, pasi janë përplasur tre automjete. Mësohet se një mjet tip “Audi” me drejtues shtetasin E.M., është...

E FUNDIT/ Konfirmohen 13 të infektuar me koronavirus në burgun e...

Në burgun e Zaharisë në Krujë kanë rezultuar 13 të dënuar pozitiv me Covid-19. Burime për abcnews.al konfirmojë lajmin. Ndërkaq, ende nuk dihet gjendja shëndetësore...

Koronavirusi shpërthen në fasoneri, shtohen rastet në Krujë, në Ersekë vatër...

Fasoneritë janë kthyer sërish vatra të shpërthimit të COVID-19 në Krujë. Mesohte se në 24 orët e fundit janë zbuluar 13 raste të reja,...

Krujë, gjendet i vetëvarur në banesë një 64-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Krujë këtë magjes. Një 64-vjeçar është vetëvarur në banesën e stij. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:45, ndërsa...