FOTO/Ylli i ‘Peshkut’ i kthen përgjigje shokut të tij Ramës: Vallaj vdekjen e disha, por kët gjë…

Ndaje

Kryeministri Edi Rama publikoi sot foto me një nga biznesmenët e restoranteve në Tiranë, Ylli Hidrin, ku dha edhe lajmin që ai është gjobitur në sajë të aksionit anti-informalitetit dhe kësisoj solli bllokimin e aktivitetit.

Yllin e famshëm të Peshkut në Tiranë, e dua shumë se është punëtor i madh🤗 Po Ligjin e dua edhe më shumë👍 Pranej Yllo, se t’kom ene katunarin tim anej nolt, men për her tjetër me kuponat🤭Ene mos e harro inglizin, që thot “Dy gjona jon t’vdekme për robin n’demokraci, vdekja ene taksat”, shkruante Rama.

Rama e trumpetoi si një arritje të madhe goditjen e ketij biznesi, ndërsa “show” nuk ka të mbaruar. Kete herë, pas gjobës ka reaguar vetë Ylli.

Ka qene Rama i cili ka publikuar një koment të biznesmenit. Falemnerit Yllo, ne katunarët e Tironës e dum shtetin, dihet ajo punë, por pa shaka, rrofsh që s’mi provokove nervat me ndonjë mesazh allasojMiqësia miqësi, po llogaria llogari”, shprehet Rama. 

Ndërsa komenti i Yllit ka qënë:

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje