VIDEO/Klipi i këngës së re nga Enca qënka me të vërtetë flakë, i mbushur me të pasme femrash

Ndaje

Kënga më e re e Encës pritet të jetë më e zjarrtë se kurrë. Prej disa ditësh këngëtarja ka lajmëruar në rrjete sociale për këngën e saj më të re e cila do të titullohet “Jealous much?.

Vetë këngëtarja ka ndarë disa nga pamjet se çfarë na pret kur të shohim klipin e ri. Në videon e sapopublikuar  shfaqen femra me bikini të cilat kanë ekspozuar të pasmet e tyre.

“Mirëmëngjesi. U zgjova kështu. Jealous much?”- shkruan këngëtarja krahas videos.

https://www.instagram.com/p/Bz0KOkjAavD/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje