Tag: TE PASME

FOTO/E motra lë Kim Kardashian prapa, Kylie Jenner tregon të pasmet...

E famshme, provokuese dhe një 20-vjeçare miliardere. Kylie Jenner është padyshim epiqendra e rrjeteve sociale, pasi çdo ditë ka kohë për postime nga jeta...

VIDEO/Klipi i këngës së re nga Enca qënka me të vërtetë...

Kënga më e re e Encës pritet të jetë më e zjarrtë se kurrë. Prej disa ditësh këngëtarja ka lajmëruar në rrjete sociale për...

VIDEO/Pasi guxoi me look-un e ri, këngëtarja shqiptare tani i lejon...

Dafina Zeqiri është konsideruar si këngëtarja shqiptare më me stil ndërsa fansat kanë pëlqyer gjithmonë origjinalitetin si artiste, pasi nuk ka tentuar të imitojë...

FOTO/Binjaket ‘mbretëresha’ të të pasmeve, fitojnë mijëra dollarë vetëm nga fotot...

Ato janë pagëzuar si "mbretëreshat e të pasmeve". Bëhet fjalë për dy binjake të cilat  kanë pushtuar rrjetet sociale me format e tyre. Nadia dhe...

Studentja përballet ashpër me biznesmenin pasi i preku të pasmet

Ky është momenti kur një studente kolumbiane përballet ashpër me një biznesmen dhe e akuzon atë për prekje të të pasmeve të saj në...

Kapet mat! Polici fotografon të pasmet e një vajze në koncert

Një polic nga Houston që po punonte për të kontrolluar situatën në koncertin e Drake dhe Migos është kapur duke fotografuar të pasmet e...

FOTO/Këto janë femrat me të pasmet më seksi në Instagram

Kemi shkruar për shumë femra me të pasme trullosëse në të kaluarën - e tani kemi menduar se është radha që të bëjmë një...

FOTO/Të pasmet e vajzës së ish-deputetes demokrate do ju “fusin vapën”

Ajo është dita ditës më aktive në rrjetet sociale dhe e pranishme në median rozë. Modelja Ada Deda ka provokuar sërish me foto e saj...

FOTO/ Konkurrentet e Miss BumBum luajnë futboll me….të pasme

Gara për të përzgjedhur femrën me të pasmet më seksi në Brazil ka nisur. Miss BumBum ka mbledhur 27 femra që duan të fitojnë kurorën,...