FOTO/ Konkurrentet e Miss BumBum luajnë futboll me….të pasme

Ndaje

Gara për të përzgjedhur femrën me të pasmet më seksi në Brazil ka nisur.
Miss BumBum ka mbledhur 27 femra që duan të fitojnë kurorën, e cila i bën të famshme dhe milionere brenda natës.
Ndaj spostohuni Neymar dhe Coutinho sepse vajzat braziliane dinë të luajnë futboll më mirë.
Ato nuk i përdorin shumë këmbët, por të pasmet.

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje