FOTO/E motra lë Kim Kardashian prapa, Kylie Jenner tregon të pasmet bombastike

Ndaje

E famshme, provokuese dhe një 20-vjeçare miliardere. Kylie Jenner është padyshim epiqendra e rrjeteve sociale, pasi çdo ditë ka kohë për postime nga jeta e saj e perditshme.

Këtë here anëtarja e klanit kardashian ka postuar në Instagram një foto provokuese ku nxjerr në pah të pasmet e saj seksi.

Jenner po kalon disa dite pushime dhe ndërkohë zbavit fansat me foto seksi, të cilat kanë marrë komente dhe qindra zemra nga fansat e saj.

Kylie është dhe nëna e një vajze, ndërkohë që para pak ditësh u përfol se ajo dhe i dashur i saj i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

https://www.instagram.com/p/B32q4SKH4BQ/

K.B/DRONI.al

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje