Tag: klipi

VIDEO/Klipi i këngës së re nga Enca qënka me të vërtetë...

Kënga më e re e Encës pritet të jetë më e zjarrtë se kurrë. Prej disa ditësh këngëtarja ka lajmëruar në rrjete sociale për...

VIDEO/ “Live It Up” publikohet klipi, gati kënga për “Rusia 2018”

“Live it Up” është publikuar më në fund me klip muzikor. Kënga është një bashkëpunim mes Era Istrefit, Will Smith dhe Nicky Jam kanë...

VIDEO/ Vjen “Bitchi Mesnates” i Alban Ramosaj, klipi me skena hot

Këngëtari Alban Ramosaj sapo ka publikuar këngën e tij më të re, e cila titullohet “Bitchi Mesnates” mban titullin kënga me tekst të shkruar...