Stakohet energjia në Tiranë, ja zonat që nesër do të jenë në terr

Ndaje

Tirana ditën e nesërme pritet të ketë sërish stakime të energjisë elektrike.

Njoftimi i OSSHE:

“Njoftim për abonentët Tiranë

Në kuadër të projektit për rikonstruksionin e kabinave në Tiranë, në datën 21 qershor do të kryhen punime në disa zona e për pasojë do të stakohet energjia në këto rrugë

9:30-15:00

Rruga ‘Eshref Frashëri” pranë rrugës “Don Bosko”

Rruga e Dibrës pjesërisht, Rruga “Thanas Ziko”,

09:00-15:00

Rruga e Dajtit pjesërisht, Rruga “Arkitekt Kasemi” tek Brryli, Rruga “Ali Visha”, Rruga “Riza Cuko”, Rruga ”Lord Bajron”, Rruga “Frederik Shiroka”, Rruga “Muhamet Gjollesha”, Rruga “Sabri Preveza”, Rruga ”Teodor Keko”

09:00-12:00

Rruga “Njazi Meka”

09:00-13:00

Rruga “Besim Fagu”, Rruga “5 Maji”

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje