Tag: pa drita

Drimadha pa drita në mes të sezonit, OSHEE sqaron problemin

Një pjesë e plazhit të Drimadhes ka mbetur pa energji elektrike këtë të shtunë. Lajmi bëhet i ditur nga OSHEE, që thekson se një subjekt...

Nisin hetimet për punonjësin, dyshohet se la pa drita fshatrat e...

Prokuroria nis hetimet lidhur me një ngjarje të paprecedentë të ndodhur mbrëmjen e djeshme në Malësinë e Madhe. Sipas policisë punonjësi ka stakuar energjinë elektrike...

Kryeqyteti 3 ditë pa drita, zonat ku do ndërpritet energjia elektrike

Për 3 ditë, Tirana do të ketë kufizime në furnizimin me energji elektrike. Sipas OSHEE në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat...

Tre ditë pa drita/ Këto janë zonat në Tiranë ku do...

OSHEE ka njoftuar se do të ketë stakim të energjisë elektrike në datat 25 deri 27 tetor. Sipas njoftimit të OSHEE-së, pa drita në orare...

Nesër Tirana pa drita, ja zonat ku do të stakohet energjia

OSHEE njofton se nesër më datë 2 tetor do te këte ndërprerje të energjisë në disa zona të Tiranës. Sipas njoftimit të OSHEE-së, ndërprerja vjen...

Tirana tre ditë pa drita, ja zonat ku do të stakohet...

OSSHE njofton për të tjera ndërprerje energjie në Tiranë në datat 19-21 shtator, ku ka bërë të ditur edhe oraret dhe zonat ku do...

Nesër dhe pasnesër Tirana pa drita, ja zonat ku stakohet energjia

OSHEE njofton se edhe ditë e nesërme dhe pasnesër, zona të tëra në Tiranë do të mbeten për gjashtë orë pa  energji elektrike. Kjo...

Stakohet energjia në Tiranë, ja zonat që nesër do të...

Tirana ditën e nesërme pritet të ketë sërish stakime të energjisë elektrike. Njoftimi i OSSHE: “Njoftim për abonentët Tiranë Në kuadër të projektit për rikonstruksionin e kabinave...

Nesër Tirana pa drita, ja zonat ku do të stakohet energjia...

Edhe ditën e nesërme shumë zona të Tiranës do të mbeten pa energji elektrike. Shkak do të jetë sërish remontet e OSSHE. Njoftim për abonentët Tiranë: Si...

Punimet në rrjet, ja zonat që do të jenë pa energji...

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike për abonentët në Tiranë ka njoftuar se në ditët në vijim do të ketë stakim të energjisë në...