VIDEO/”Të gjithë nesër në Tiranë”, Basha mesazh të fortë për protestën

Ndaje

Një ditë para protestës, lideri demokrat Basha ka një thirrje për qytetarët.

Duke publikuar një video, Kryetari Basha fton te gjithe shqiptaret ne protesten e neserme dhe shkruan:

“Të gjithë në Tiranë nesër, më 25 maj në orën 19:00, për të treguar vendosmërinë tonë për liri, për demokraci, për zgjedhje të lira e një qeveri nga populli, të popullit dhe për popullin, për Shqipërinë si e gjithë Europa.

Asnjë hap pas! #25maj #ShqipëriaSiEuropa”.

Të gjithë në Tiranë nesër, më 25 maj në orën 19:00, për të treguar vendosmërinë tonë për liri, për demokraci, për…

Publiée par Lulzim Basha sur Vendredi 24 mai 2019

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje