FOTO/Djali i David Beckham shpërthen në lot, kapet në makinë duke u zënë keq me të dashurën

Ndaje

Jo çdogjë shkon mirë në çift edhe kur protagonistë janë personazhe të njohur, të cilet shpërthejnë dhe në lot.

I tillë është rasti i djalit të David Beckham, 20-vjeçarit Brooklyn i cili është fotografuar në makinën e tij, teksa zihej me të dashurën, modelen 21-vjeçare.

Hana Cross dhe Brooklyn  janë fotografuar në  Beverly Hills, Kaliforni, ndërsa kishin një debat të fortë mes tyre, ku bukuroshja brune dukej shumë e nervozuar, e gjithashtu edhe ajo ka shpërthyer në lot.

Mediat e huaja shkruajnë se është dashur ardhja e vëllait të Brooklyn, për ta qetësuar pak situatën mes të rinjve, të cilët duket se nuk kanë pasur një ditë të mirë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje