‘Nuk do të dorëzohem…’ Stresi i mbushur plot me shpresë për 2019

Një 2018 e vështirë padyshim ishte dhe për këngëtarin Arkimed Lushaj, i njohur si  Stresi.

Stresi ndodhet në burg nën akuzën e armëmbajtjes pa lejë, ndërsa nuk apeloi për ndryshim të masës së sigurisë për shkak se nuk beson tek drejtësia shqiptare.

Në urimin për vitin e ri, Stresi kujton momentet e vështira nga ku premton se nuk do të dorëzohet.

URIMI I STRESIT

Uroj që kohët e mira te së tashmës të mbesin kujtime të arta të së nesërmes. Ju dëshiroj shumë dashuri, gëzime dhe lumturi. Një vit i ri i mbushur me shpresë.

U përballa dhe do përballem me shum sfida në jetë, por nuk do dorzohem sepse maja e malit do kohë ti ngjitesh dhe të shijosh pamjen,nuk do rri ne shpat.

Urime viti i ri

2019-tës #StresiStresinjo #happynewyear’.

https://www.instagram.com/p/BsEODMSHUp5/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje