Vasili për Ramën: Ishalla lexon më shumë libra këtë vit kryeministri

0Shares
0

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili ka zgjedhur që këtë fillim viti, të ironizojë kryeministrin Edi Rama.

Në urimin që Vasili ka për vitin 2019, përfshin dhe një urim për Ramën.

‘Ishalla lexon më shumë libra këtë vit kryeministri, që të mos patakset e t’i duken gjeni ata, që lexojnë nga një të vetëm dhe qeveria s’shkon asnjë centimetër me lart se niveli i fillores!!!’, shkruan Petrit Vasili në Facebook.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje