Supriza për fëmijët në pediatrinë e Shkodrës

Ndaje

Organizata jo qeveritare “Eko mendje” i ka ardhur i ka ofruar momente gëzimi fëmijëve në pediatrinë e Spitalit të Shkodrës.

“Sonte ishim me Babagjyshin, elfin dhe aktivistet ne pediatrine e Spitalit te Shkodres. Shume femije presin naten e Vitit te Ri per ta kaluar me familjet e tyre afer dhuratave te pemes se zbukuruar dhe me buzeqeshje feste ne shtepi.. Por disa femije jane te semure dhe ne diten e kesaj feste jane te shtruar ne spitale. Sonte i beme surprize me kenge dhe dhurata, sa do pak per t’i dhuruar buzeqeshje dhe thyer monotonine.. Urojme qe keta femije te sherohen sa me pare”, shkruan EKO Mendje në Facebook.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje