Tag: pediatria

Rradhe te gjata te pediatria, situate e menaxhuar keq

Situata e rëndë në urgjencën e Pediatrisë, ish-deputeti Bardh Spahia publikon fotot e rradhëve: As një grip të thjeshtë tek pediatria nuk...

Supriza për fëmijët në pediatrinë e Shkodrës

Organizata jo qeveritare "Eko mendje" i ka ardhur i ka ofruar momente gëzimi fëmijëve në pediatrinë e Spitalit të Shkodrës. "Sonte ishim me Babagjyshin, elfin...

Në Fier, 100 vizita në një ditë, pediatria mbushet plot me...

Bluzat e bardha në pediatrinë e Spitalit të Fiert po përballen më një fluks të madh pacientësh të vegjel. Mjekët thonë se shkak janë...

Panik te Pediatria, polici “pacient” nxjerr armën pas sherrit dhe “vulos”...

Në kulmin e sezonit gripal në Urgjencën e Pediatrisë bëhen gjithnjë e më të gjata radhët e prindërve që presin të vizitojnë fëmijët e...