FOTO/ Rama bën tentativën e radhës, ja ku përpiqet të dialogojë me studentët

Ndaje

Pas refuzimit për ditë me radhë, pas shumë postimesh e kërkesave, mbrëmjen sotme kryeministri Edi Rama ka bërë edhe tentativën e radhës per te folur me studentet.

Mesa duket kryeministri i Shqipërisë, më shumë tallet me studentët se sa të vendosë e të pranojë  kushtet e studentëve.

Ja çfarë ka postuar Edi Rama mbrëmjen e sotme në Instagram.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje