DENONCIMI/Tentativa për të përçarë protestën, studenti: Kujdes, po ju mashtrojnë

Ndaje

Nuk  mungojnë as tentativat për të përçarë protestën e studentëve.

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një studenti, i cili denoncon përpjekjen e ministres së Arsimit Lindita Nikolla për të përçarë studentët.

Denoncuesi shkruan se Nikolla përmes të rinjve të FRESSH kërkon të përçajë studentët duke marrë vetëm ata në bisedime si përfaqësi studentore.

DENONCIMI TE BERISHA:

Përpjekje të turpshme për të përçarë studentët grevistë nga Ndrikull Vila, të cilës paratë e takspaguesve i bëhen vile luksoze.

Lexoni mesazhin e studentit dixhital. sb

Pershendetje dr,Ministrija nikolla.po merr ne bisedime te rinje te Forumit rinor socialist.si perfaqesues te levizjes studentore dhjetor 2018.mos t’ju mashrtojne.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje