VIDEO/Socialisti bën për ujë të ftohtë Alket Hysenin: Na ndatë dhe nga gratë…

Deputeti, Alket Hyseni, duke folur gjatë një mbledhje të Këshillit të Legjislacionit. | Foton nga: LSA

Ish-kryeministri Sali Berisha vazhdon të bëjë publike denoncimet ndaj mazhorancës.

Së fundmi në rrjetet sociale, Berisha ka publikuar videon e një qytetari nga Saranda, i cili në një takim me deputetin e PS, ka ngritur shqetësimin se nga papunësia po ndahen edhe nga gratë.

E PLOTË

“Tronditës mesazhi i një socialisti për narokdeputetin: Na ndatë nga gratë!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Nga papunësia jemi ndarë nga gratë një socialist që bën për ujë të ftohtë Alket Hysenin”, shkruan në denoncimin e tij Berisha.

https://www.facebook.com/SaliBerisha/videos/256571608540705/?t=0

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje