Tag: Alket Hyseni

“Njerezit e Alket Hysenit, pas pergjakjes ne Ksamil”

Njerezit e Alket Hysenit mund te jene pas perleshjes se pergjakshme qe ndodhi ne Ksamil pak dite me pare. Postimi i Berishes: Alket Hyseni, mafiozi i...

Policja e OF-së me syze dhe kapele para mediave, deputeti zbulon...

Ishte e papritur per publikun, dalja e zedhenes se OFL, nje prej strukturave te reja te policise ne ndalim te krimineleve. Vajza bjonde doli...

I dërguari nga Kryeministria, Hyseni flet greqisht në Finiq: Të gjithë...

Festa Kombëtare e Greqisë ka bërë bashkë partitë minoritare në Shqipëri. Gjatë festës së zhvilluar  në Finiq kanë qënë të pranishëm kryetari i bashkisë...

FOTO/Pas kritikave deputeti nuk kërkon falje, por zëvendëson fjalën ‘autik’ me...

Deputeti Alket Hyseni duket se ka dëgjuar dhe i ka lexuar kritikat që i janë bërë lidhur me përdorimin e fjalës 'autik', një prej...

E quajti Berishën ‘plak autik’, psikologia reagon ndaj deputetit: Kërkoni falje,...

Deputeti Alket Hyseni, në një reagim të djeshëm, teksa i përgjigjej denoncimit që ish-kryeministri Berisha bëri publike, e quajti Berishën, një plak autik, një...

VIDEO/Socialisti bën për ujë të ftohtë Alket Hysenin: Na ndatë dhe...

Ish-kryeministri Sali Berisha vazhdon të bëjë publike denoncimet ndaj mazhorancës. Së fundmi në rrjetet sociale, Berisha ka publikuar videon e një qytetari nga Saranda, i...

Denoncimi tek Berisha, ja si delvinjotët e përzunë ‘me bisht ndër...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një tjetër mesazh të një qytetari dixhital në faqen e tij të ‘Facebook’-ut. Sipas qytetarit, deputeti i PS-së Alket Hyseni...

AKUZA/ Krimet e Rënda nisin hetimet për deputetin e PS-së

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka nisur verifikimin për kallëzimin e shtetases Irini Bua, sipas të cilës deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni, i...

VIDEO & SPECIALE/ Konflikte dhe lakmi: Si u bë deputeti Alket...

Dokumentet e siguruara nga BIRN tregojnë se deputeti socialist, Alket Hyseni u bë pronar i 11 mijë metrave katrorë tokë dhe më pas ortak...

VIDEO & SKANDALI I RADHËS/ Pas pronës në Dhërmi Alket Hyseni...

Emri i deputetit Alket Hyseni përfshihet sërish në hije skandali me tokat në bregdet. Ndërtuesi i një fshati turistik në Golem, e ka paditur...