EMRAT/Po transportonin 80 kg drogë, arrestohen 6 persona në Malësi të Madhe

Ndaje

Gjashtë persona kanë përfunduar në pranga të policisë.

Nga informacionet paraprake, mësohet se janë sekuestruar 80 kg drogë.

Droga është kapur në Malësinë e Madhe, teksa po tentonin të çonin drogë në Malin e Zi.

Ndërkohë janë bërë dhe publike emrat e 6 shtetasëve të arrestuar: Kristian Butaj, Gjeto Pepaj, Pllum Murçaj, Lazer Murçaj, Lavdrim Nikaj, Ndue Milaj.

Këta persona dyshohen si një grup që mundësonin transportin e drogës.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje