DENONCIMI/Pas zbulimit të laboratorit të drogës, arratiset shefi i komisariatit në Has

Ndaje

Pas zbulimit të laboratorit të heroinës në Has, shefi i komisariatit në Has është larguar për në Londër.

Kështu konfirmon një qytetar i cili i ka dërguar këtë informacion ish-kryeministrit Berisha në facebook.

Sipas qytetarit, Komisari është arratisur në Londër, për ti shpëtuar arrestimit.

Nga zbulimi i laboratorit në pranga kanë rënë 5 shtetas, të cilët më herët Berisha i ka cilësuar jo të duhurit, pasi ata po vuajnë dënimin duke shpëtuar ‘kokat’ e mëdha të pushtetarëve.

Personat që janë arrestuar derimë tani për laboratorin e drogës:

1-Vehbi Barushi

2-Xhevit Shuti

3-Anila Shuti

4-Mustafe Shuti

5-Flamur Çela

6-Shtetasi turk

Mesazhi në Facebook i qytetarit

Arratiset narkokomisari i Hasit!

Lexoni mesazhin qytetarit dixhital.

pershendetje dr mas zbulimit te labratorit te Hasit shefi i komisarjatit Has ka ikur ne Londer per mi pshtu arrestimit z. Rrustem Mazrrekut

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje