DENONCIMI/Breshëri me plumba çdo natë në qytet, policia i njeh dhe nuk u afrohet

0Shares
0

Situatë jo e qetë për qytetin e Rrogozhinës. Ish-kryeministri Berisha ka bërë publike një mesazh të një qytetari, i cili tregon sesi në mbrëmje kjo zonë kthehet në një betejë armësh.

Sipas tij, çdo natë në qendër të qytetit dëgjohen të shtëna armësh. Dhe pse policia lëviz në këtë zonë, nuk ka guxim t’iu afrohet personave të armatosur.

Lexoni denoncimin e plotë

Bresheri me plumba gjurmelenes ne autostrade, narkopolicia darkon me bosset e droges!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Doktor Mirmbrema, po t e shkruaj per arsyjen sepse tani ne oren 23:50 nje makine e ndaluar ne autostraden qe lidh rrogozhinen dhe peqinin pa pasur frik askend ndaluan dhe zbriten duke qelluar me arme automatik me fisheke gjurmelenes ndricuan qiellin nga drita qe lane plumat.

Ne Rrogozhine cdo nate degjohen te shtena armesh. Por policia parkon gjithmone ne qender te qytetit dhe e dijne kush jane keto persona po skan guximin ti afrohen .

JU lutem anonim

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje