Tag: Rrogozhine

Fshati vetëm me burra/Prej tre dekadash asnjë dasmë, arsyeja pse nuk...

Në shoqërinë tonë shkesi ka qenë protagonisti kryesor që bekonte martesat, sot interneti i ka ndryshuar njohjet. Megjithatë në fshatin Mushnik të Rrogozhinës ende është...

U ekzekutua me 14 plumba, Kapllani i përfshirë në ngjarje të...

Marrin kthesë të fuqishme hetimet për vrasjen e  Klevis (Bledar) Kapllanit ditën e djeshme në Rrogozhinë. Përveç të shkuarës me precedentë në Itali, policia dyshon...

U vra me 14 plumba brenda në makinë, ky është 33-vjeçari...

Ky eshte Klevis Kapllani i cili është ekzekutuar me armë zjarri gjatë orëve të vona të natës në një fshat në Rrogozhinë. 33-vjeçari ka qenë...

PD padit Drejtorin e Ujësjellësit Rrogozhinë: Po përdor administratën për zgjedhje

Formulari i mbledhjes së votave për Partinë Socialiste prek edhe të gjitha institucionet në Rrogozhinë. PD denoncon serish nga Rrogozhina, duke treguar per publikun ...

FOTO/Dalin pamjet nga vendi ku u vra i riu nga Rrogozhina,...

Pamjet që shihni vijnë nga vendi i ngjarjes në Rrogozhinë, ku u gjet i vrarë me armë zjarri 33-vjeçari Klevis Kapllani. Ngjarja ndodhi rreth orës...

U gjet i vrarë në makinë, identifikohet viktima, e shkuara e...

Detaje dalin ne drite nga vrasja ne Rrgozhine, ku viktime ishte nje 33-vjecar. Ngarja ndodhi ne fshatin Sinaballaj. Sipas informaviktime ka mbetur Klevis Kapllani. Ky...

Rrogozhinë/33-vjecari gjendet i vrarë në makinë

Një 33-vjeçar është gjetur i pajetë në mjetin e tij në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës. Dyshohet se i riu ka humbur jetën si pasojë e...

31-vjeçari i futet në shtëpi të dashurës, e reja e denoncon...

Gjykata ia kishte ndaluar t’i afrohej e ta takonte, por ai nuk e mori parasysh, duke vijuar me zakonin. Një vajzë e re ka bërë...

FOTO/Basha i bindur pas bisedave: RAMAVIRUSI e ka çuar drejt katastrofës...

Lulzim Basha pas takimit me fermeret ne tregun e Rrogozhines, ka dale ne perfundimin se RAMAVIRUSI e ka çuar drejt katastrofës situatën e fermerëve. Basha...

VIDEO/Rama tha se ka rilindur bujqësinë, tregtarët dhe fermërët i ankohen...

Kryetari i PD Lulzim Basha ka vizituar sot tregtarët dhe fermerët në Rrogozhinë. Fermerët e tregtarët thanë se janë pa ndihmë dhe të lënë në...