FOTO/Kryemadhi ‘nxjerr zbuluar’ Ramën: Ky dhe kopjacin s’e bën mirë…

Ndaje

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka ironizuar kryeministrin Edi Rama dhe fluturimin e parë të avionit të kompanisë shqiptare ‘Air Albania’.

Kryemadhi në një postim në rrjetet sociale ka publikuar dhe një foto ku zbulohet imitimi i Ramës dhe kopjimi nga modelet e huaja.

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi konktretisht ka ironizuar kryeministrin Edi Rama për vendosjen e emrave të poetëve në avionat “Air Albania”.

Ajo ka postuar në rrjetin e saj social disa foto nga një kompani norvegjeze, “Norwegian Air Shuttle” e cila sipas saj kjo kompani ka sjellë këtë risi për vendosjen e emrave të avionëve në respekt të heronjve dhe shkrimtarëve të Norvegjisë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje