Të gjithë socialistët në valle, martohet deputeti Anduel Xhindi (FOTO)

Ndaje

Deputeti i PS Anduel Xhindi, djali i të ndjerit Fatmir Xhindi, i cili u vra në vitin 2019, i ka dhënë fund beqarisë.

Ai ka organizuar një festë të vogël private këtë të hënë, 10 shtator) në prani të familjarëve dhe miqve.

Mes tyre kanë qenë të pranishëm edhe disa nga politikanët e të majtës, si Taulant Balla, Gramoz Ruçi, Fatmir Xhafa, etj.

Këto janë disa nga fotot gjatë ceremonisë, të bëra nga fotogarfi Agim Rama.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje