Ardhja e 20 emigrantëve nga Afrika, Paloka e lidh me foton e Ramës dhe Ronaldos

Ndaje

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka reaguar lidhur me ardhjen e 20 emigrantëve nga Afrika në Shqipëri.

Paloka në një postim në Facebook e ka lidhur ardhjen e emigrantëve me foton që kryeministri bëri me Kristiano Ronaldon.

Ai shkuan se 20 afrikanët e parë janë Pazar vetëm për foton e Ramës me Ronaldon.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje