Paloka:Rama në Torino me charter për të parë Juventus-Lazio, verifikojeni po deshët

Ndaje

Deputeti i PD, Edi Paloka ka denoncuar se kryeministri Rama pas përfundimit të mbledhjes së qeverisë në Vlorë është nisur drejt Italisë për të parë ndeshjen mes Juventusit dhe Lazion.

Në një postim në FB, Paloka tha se Rama u nis me helikopter Cugar nga Vlora në Rinas dhe më pas fluturoi drejt Torinos me një chartes.

Postimi i Palokës

Pak minuta me pare , ekzaktesish me 13.44 , kryeministri i vendit me te varfer ne Evrope, pasi ka mberritur ne aeroportin e Rinasit nga Vlora me helikopter Cougar, eshte nisur per ne Torino me nje charter tip Cesna 550, te Serbise YUBTB.

Arsyeja; ndeshja Juventus-Lazio qe zhvillohet ne oren 18.00

Kushdo qe e ka mundesine, gazetare ose jo, le ta verifikoje

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje