Kjo video e Kejvina Kthellës “rrezikon tju pushojë zemrën”

Ndaje

Modelja Kejvina Kthella duket se është në ditët e saj më të mira.

Kejvina ka ndarë në rrjetet sociale video dhe foto ku nxjerr në pah linjat e saj perfekte.

Por si publikimi i sja më i fundit nuk e kishim parë ndonjëherë.

Të lagur, teksa del nga uji duke nxjerrë në pah të pasmet e saj bombastike.

‘Hajde flasim pak për fotoshopin’ ka shkruar modelja duke u kujdesu r t’i bllokojë komentet e fansave.

Sikur të mos mjaftonte vapa, për fansat e saj pas kësaj video temperaturat rriten dyfish. 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje