Tag: Kejvina

“5 mijë euro nata”, Kejvina sqaron të vërtetën me skandalin e...

Disa imazhe te nje bisede, ku shihej emri i modeles Kejvina kthella, e ka kthyer kete te fundit serish ne vemendje te mediave roze. Pak...

Ndizet sërish ‘sherri’ mes vajzave të Showbizit, Kejvina-Einxhelit: Mos u shtir...

Modelja Kejvina Kthjella ka reaguar së fundmi, pas deklaratave të moderatores Enxheil Shkira, pas sherrit te bujshem qe ato patën disa javë më parë. Shkira,...

VIDEO/Sherri i bujshëm me Kejvinën dhe Oriolën, moderatorja bën hapin e...

Dy muaj më parë bëri bujë në media lajmi se tre vajzat më bukuroshe të showbizit, moderatorja Einxhel Shkira dhe modelet Kejvina Kthella e...

“Të ndalojnë kot”, Kejvina Kthella reagon për herë të parë ndaj...

Kejvina Kthjella u përfol se kishte kontakte të shumta, telefonata e mesazhe me Redjan Rrajën, personin që u arrestua nsi një nga autorët e ...

Atentati/Prokuroria i kthen telefonin Kejvinës, makina ende nën sekuestro

Burime nga Prokuroria konfirmojnë se Kejvina Kthella nuk perben me interes per hetimet ndaj Redjan Rrajës. Prokurorët kanë këqyrur telefonin e saj dhe kanë arritur...

Kejvina Kthella rikthehet sërish te Krimet e Rënda, tani për një...

Kejvina Kthella u kthye në qender të vemendjes, pas marrjes në pyetje nga Prokuroria. Modelja seksi dyshohej se kishte lidhje me Redjan Rrajën, personin...

FOTO/Moderatorja reagon për shoqërimin e modeles në polici: Udhë të mbarë...

Pas shoqërimit të Kejvinës Kthjellës në polici, pas mesazheve tè zbuluara me 34-vjeçarin Rraja, të arrestuar për atentatin ndaj prokurorit, ka ardhur një reagim,...

Sherri mes vajzave VIP, Kejvina dhe Oriola i zunë pritë poshtë...

Në orët e mbrëmjes para disa ditësh, dy modelet Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi janë konfliktuar fizikisht me moderatoren Einxhel Shkira. Sherri i bujshëm është...

Sherri që i ndau? Kejvina tregon çfarë ndodhi me Françeskën

Kejvina Kthella dhe Françeska Jaçe, dy modelet që dikur i shihnim shpesh bashkë, nuk flasin me njëra-tjetrën pas një sherri. Kështu pretendohej të paktën...

FOTO/Tërboi ndjekësit me format trupore, fansat kritikojnë Kejvinën: E morëm vesh...

Kejvina Kthjella ka qënë shumë aktive me fotot në rrjetet sociale, ku nuk ka hezituar të ekspozojë format bombastike, pas ndryshimeve të fundit. E veshur...