Humbi penalltinë e fitores/Messi:Po e vuaj shumë atë penallti

Ndaje

Lionel Messi nuk po kalon një moment pozitiv në karrierën e tij. “Jashtetokesori”  pritej të ishte deciziv për kombëtaren argjentinase në barazimin 1-1 që kjo e fundit arriti përballë Islandës. Pas ndeshjes, ylli i Albicelestëve, theksoi se nga rrjedha e lojës e merituan fitoren.

E vërteta është se ne nuk arritëm ta fitojmë ndeshjen, të marrim tri pikë. Mendoj se e kemi merituar të fitojmë ndeshjen, por tani duhet të ndjekim dhe të mendojmë për atë që është e ardhshme. Po e vuaj atë penallti, sepse do të na jepte përparësi.“-përfundoi Messi.

Argjentina e Messit më pas do të luajë përballë Kroacinë të enjten e ardhshme

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje