FOTO/U komentua për prirjet seksuale, Rita Ora puthet me Cardi B

Ndaje

Kënga e Rita Orës,  ‘Girls’ në bashkëpunim me Charlie XCX, Bebe Rexha dhe Cardi B ka ardhur me një klip muzikor.

Një projekt që u komentua gjatë për tematikën është finalizuar nga vajzat që janë përpjekur të sjellin frymë verore me veshjet e tyre.

Rita Ora shfaqet në një ambient të mbushur me vajza të ndryshme, ndërsa ka skena erotike ku femrat prekin njëra-tjetrën.

Charlie gjendet në një ambient të zi ku i jepet rëndësi imazhit të saj. Ndërsa Bebe Rexha shfaqet me të kuqe për të treguar femrën joshëse dhe seksi.

Reperja e famshme Cardi B ka dalë në një imazh të madh ku duket sikur flet me Ritën dhe në fund përfundojnë me puthje.

o-n

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje