Durrës, 28-vjeçari i vë flakën vetes

Ndaje
Foto Ilustruese

Sot  rreth orës 16:00, në lagjen Nr. 1, Durrës, është vetëdjegur shtetasi R. P., 28 vjeç, banues  në Durrës, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Durrës nën kujdesin e mjekëve.

Nga hetimet paraprake dyshohet se shkak ka qenë gjendja e rënduar psikologjike.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje