Del nga rruga automjeti ne Urën Vajgurore ,në gjendje të rëndë pasagjeri

Ndaje

Një aksident është regjistruar këtë të mërkurë në Urën Vajgurore, ku një makinë e tipit Benz ka dalë nga rruga duke shkaktuar plagosjen e rëndë të pasagjerit me inicialet A.K.

40 vjeçari ndodhet në gjëndje të rëndë dhe rrezikon jetën, por “fati” ka qenë ndryshe për shoferin e makinës, i cili ka marrë vetëm disa dëmtime të lehta./g-e

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje